НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНСІЙ

Дата: 31.12.2021 12:12

Новгородківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- головного спеціаліста сектору охорони здоров’я та соціального захисту Новгородківської селищної ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: освіта вища економічна або у сфері бухгалтерського обліку і аудиту, не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері

До заяви про участь у конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4x6 см, копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

- спеціаліста, з питань закупівель відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою, інфраструктури та цивільного захисту Новгородківської селищної ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: освіта вища економічна або юридична, не нижче ступеня бакалавра, знання законодавства у сфері закупівель, наявність сертифіката про успішне підтвердження рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу; без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

За довідками звертатися: смт Новгородка, вул. Криворізька, 11, сектор з питань кадрової роботи Новгородківської селищної ради,

тел.: 2-02-54.