Про затребуваність роботодавцями професійно-технічних навичок у працівників

Дата: 08.02.2022 15:55

Питання про затребувані роботодавцями навички у працівників вивчалось під час опитування роботодавців, яке було проведене влітку минулого року в ході реалізації проєкту EU4Skills.

З числа опитаних роботодавців 35% повідомили, що для них є затребуваними професійно-технічні навички працівників (за загальними результатами проєкту (10 областей) повідомили про затребуваність таких навичок 39% роботодавців). Для 54% ці навички не є затребуваними (або, скоріше, не затребувані), а для 11% – частково затребуваними.

З числа цих навичок 77% роботодавців вказують на важливість уміння працювати з обладнанням, 50% роботодавців вважають важливим для працівників вміти працювати з інструментом, 39% вважають важливим уміти працювати з технічною документацією (креслення, схеми).

Кіровоградський обласний центр зайнятості