Про розмір заробітних плат працевлаштованих випускників

Дата: 15.02.2022 14:15

Одним із питань, яке вивчалось у ході реалізації проєкту EU4Skills, було питання щодорозміру заробітних плат випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

За результатами опитування встановлено, що в цілому (по 10 областях) отримують заробітну плату вище 22 тисяч гривень 3% (серед чоловіків таку заробітну плату отримують 6% випускників, серед жінок – 1%) випускників (по Кіровоградській області теж 3%).Нижче 10 тис. грн отримують заробітну плату 72% (по області 81%) випускників – серед чоловіків 58%, серед жінок 85%.

З числа працюючих за кордоном заробітну плату вище 22 тис. грн отримують 41% випускників.

За групами професій отримують заробітну плату нижче 10 тисяч гривеньнайбільше серед професій з приготування страв та напоїв, персональних та побутових послуг (по 89%), торговельних професій (85%), сільськогосподарських професій (83%), професій залізничного транспорту (81%).

Заробітну плату вище 10 тис. грн отримують за групами професій металообробки (35%), будівельних професій (33%), бухгалтерських працівників (31%).

За статтю заробітну плату менше 10 тисяч гривень отримують 70% чоловіків, 91% жінок.

Примітка. Ознайомитись з інформацією про розмір середньомісячної заробітної плати працівників в області можна на вебсторінці Головного управління статистики у Кіровоградській області.

Детальніше за посиланням: https://www.kr.ukrstat.gov.ua/?r=stat/2022/02/doh/stat_inf_oper_doh6

Кіровоградський обласний центр зайнятості