Стати барменом легко: звертайтесь до служби зайнятості

Дата: 11.04.2022 16:08

Вам подобаються професії, які приваблюють легкістю та позитивом? Ви ініціативний і педантичний? Пропонуємо вам за сприяння служби зайнятості здобути професію «Бармен». Ми навчимо вас не тільки готувати класичні коктейлі, а й створювати необхідну атмосферу, аби кожен, хто прийшов у заклад, зміг відчути себе майже «як вдома».

Кіровоградський обласний центр зайнятості має змогу на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчити усіх охочих професії «Бармен». Старт професійного навчання за даною професією – 18 квітня 2022 року. Термін навчання – 3,5 міс.

Умови направлення на навчання:

• повна/базова загальна середня освіта;

• вік особи не менше 18 років;

• медична довідка;

• особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості у квітні цього року, дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або завітайте на сайт обласного центру зайнятості у рубрику «Професійне навчання» – «Центри професійно-технічної освіти» – «Графік навчання у ЦПТО ДСЗ».

#служба_зайнятості #професійне_навчання #робота

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості