Працевлаштування як важлива складова ресоціалізації засуджених

Дата: 08.06.2022 14:23

Фото без описуРозуміючи важливість зайнятості засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі у процесі їхньої соціальної реабілітації, 08.06.2022 року в супроводі старшого інспектора Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександра Мартинюка відбулася зустріч клієнта пробації з Володимиром Ніколаєнком, директором Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості.

Володимир Ніколаєнко ознайомив гостей з переліком робочих вакансій та підкреслив, що кожна особа, яка звертається до служби зайнятості за допомогою у пошуку роботи, має можливість безкоштовно отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення. Також директор філії поінформував про нові підходи у наданні послуг клієнтам, нові електронні сервіси служби зайнятості, що створені для зручності та розширення можливостей самообслуговування громадян.

Інспектор Кропивницького РС № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області