Як реагувати на онлайн-гейт

Дата: 10.06.2024 20:27

Фото без описуГейт можна багато і довго обговорювати, але ми не будемо.

Просто нагадаємо:
- часто негативні коментарі та відгуки — від банального незнання. Інші люди можуть неправильно трактувати твої дії чи припускати неправдиві судження про тебе;
- гейтери не намагаються справедливо оцінити твої дії. А їхні негативні судження нічого не говорять про тебе. Навіть найкращі експерти отримують негативні коментарі;
- іноді гейтери просто заздрять. Їх може дратувати, що ти витрачаєш час, енергію та зусилля на здійснення їхніх мрій.
Найкращий спосіб захистити себе від гейту — не відповідати. Але й не варто вдавати, що негативні коментарі не зачіпають тебе. У такому випадку спробуй діяти за стратегіями, що у нас в картках.
А тобі доводилося мати справу з гейтом в інтернеті?

Нагадуємо, що за ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні працює програма ментального здоров’я "Ти як?", яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису