Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

Дата: 06.04.2021 18:01

Фото без опису02 квітня 2021 року психолог комунального закладу «Новгородківський селищний центр соціальних служб» Новгородківської селищної ради Катерина Лазоренко провела психологічну роботу з клієнтом пробації, який звернувся до центру за направленням Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

Психолог Центру приймає постійну участь у вивченні проблем суб'єктів пробації, що неабияк допомагає в подальшій роботі з ними задля зменшення ризиків рецидивної злочинності. Цього разу робота була спрямована на покращення мотивації до позитивних змін в житті клієнта пробації, адже це основа для подальшої успішної роботи з ним. Крім того, психолог провела проективний тест самооцінки за методикою «Дерево».

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області