Аналіз регуляторного впливу

Базове відстеження

Базове відстеження рішення Новгородківської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Новгородківської селищної територіальної громади»

09:36 27.12.2021

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення селищної ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

15:01 26.07.2021

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади».

Назва регуляторного акта: рішення Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади».

14:57 26.07.2021