Оренда

Рішення сесії селищної ради від 02 квітня 2021 року № 300 "Про деякі питання, пов’язані з орендою майна, що належить до комунальної власності Новгородківської селищної територіальної громади "

Перелік першого типу об’єктів комунальної власності Новгородківської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду через проведення аукціону

Перелік другого типу об’єктів комунальної власності Новгородківської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 01.02.2022 р.

Протокол електронного аукціону