Новгородківський РС УДМС інформує

Подбайте своєчасно про обмін ID-картки

Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області нагадує своєчасно оформити або здійснити обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки.

16:06 06.12.2023

Паспорти з різною транслітерацією визнаватимуться недійсними лише після звернення особи за отриманням або обміном документів

Транслітерація прізвища та імені латиницею, відповідно до вимог українського алфавіту, в паспортних документах застосовується в Україні з 2015 року.

15:09 14.03.2023

«Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

16:06 17.11.2022

З 1 листопада змінилася вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

15:13 01.11.2022

Урядом України вдосконалено процедуру продовження строку дії закордонних паспортів та вклеювання до них фотокарток дітей

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

13:25 27.10.2022

Відновлено роботу електронної черги у Міграційній службі Кіровоградщини

У підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області відновлено роботу онлайн-сервісу «Електронна черга». До нього підключено Управління та 24 територіальні підрозділи.

09:21 23.09.2022

Як відновити втрачений паспорт під час війни

На сьогодні документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави, є паспорт. В Україні такими документами є внутрішній паспорт громадянина України – ID-картка або книжечка зразка 1994 року, а також закордонний паспорт.

09:33 29.06.2022