Кам'янецька селищна територіальна громада

ІНФОРМУЄ

Пташиний грип: небезпека для людей

Пташиний грип - масове захворювання диких птахів та домашньої птиці, спричинене вірусом, який може передаватися від хворої птиці людині. Хвороба має серйозні наслідки для суспільства в усьому світі.

10:55 08.10.2024

Питна вода: її якість і безпечність

Вода – основа життєдіяльності будь-якого живого організму. Достатня кількість споживаної води забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем, є основою для природного перебігу обмінних процесів як в організмі в цілому, так і в кожній клітині, що його утворює.

10:39 08.10.2024

Безпечне вживання риби та рибопродуктів

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській областіінформує, що у зв’язку із забрудненням річки Сейм у Сумській та Чернігівській областях, можливого забруднення річки Десна у Чернігівській та Київській областях, яке призвело до загибелі водних живих біоресурсів, зросла небезпека виникнення негативних наслідків на здоров’я людей та довкілля. Особливу небезпеку для життя і здоров’я людей представляє придбання та вживання у їжу свіжої риби невідомого походження, що може призвести до тяжких харчових отруєнь. Тож, застерігаємовід купівлі сирої,копченої, сушеної, мороженої риби в місцях несанкціонованого продажу харчової продукції.Така продукція підлягає обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять в державних лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи на ринках.

08:54 23.09.2024

Профілактика сказу

Епізоотична ситуація щодо сказу тварин на території Кропивницького району залишається напруженою:станом на 18 вересня поточного року зареєстровано вже 36 випадків захворювання.

08:49 23.09.2024

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО СКАЗ

Сказ у людей – хвороба, яка не виліковується, якщо людина захворіла, то у 100% випадків закінчується смертю хворого.

09:30 09.09.2024

Як правильно обрати друковану продукцію для дитини

Кожного року в серпні місяці перед батьками стоїть актуальне питання вибору шкільного приладдя, канцелярських товарів, книжок та підручників для дітей. Що ж варто знати батькам школярів, щоб із великої кількості наявних на полицях шкільних ярмарок канцтоварів обрати екземпляри, які б не спричиняли негативного впливу на стан здоров’я дитини.

16:04 28.08.2024

Небезпека – сказ

Епізоотична ситуація в Україні щодо сказу напружена. Протягом 2024 року на території Кропивницького району зареєстровано 27 випадків сказу тварин (лисиці – 5, собаки – 14, коти – 7, ДРХ - 1) у 25 неблагополучних пунктах.Проведено 25 засідань місцевих державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких введено карантинні обмеження та затверджено плани комплексних заходів. Матеріали засідань комісій оприлюднені на веб-сайтах органів влади та з інформаційними листами направлені до виконавців.

15:11 19.07.2024

Харчові отруєння: як їм запобігти

Харчові отруєння відомі людині з давніх часів. Щойно людина почала пробувати різноманітну їжу, травна система стала уразливою до інтоксикацій.

08:44 17.07.2024