Кам'янецька селищна територіальна громада

Оголошення

Про інформаційні сесії "Діалог влади та бізнесу"

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського на системній основі в Кіровоградській області запроваджуються інформаційні сесії "Діалог влади та бізнесу" для оперативного вирішення поточних проблемних питань підприємців. У межах цієї роботи, щотижня, на базі обласної військової адміністрації будуть проводитися онлайн-зустрічі підприємців із представниками місцевої влади, на яких кожен отримає можливість донести до керівництва області та представників центральних органів виконавчої влади на місцях свої пропозиції щодо покращення економічного клімату в регіоні, проблемні питання, які негативно впливають на розвиток підприємництва тощо.

11:38 17.10.2024

Оголошення

Комунальне підприємство "Новгородківська лінійна дільниця каналізаційного господарства" повідомляє  про свою  реорганізацію шляхом приєднання до Комунального підприємства "Новгородківське госпрозрахункове підприємство "Комунальник", згідно рішення сесії Новгородківської селищної ради Кіровоградської області від 28 серпня 2024 року N3631. Строк для заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи   Комунального підприємства "Новгородківська лінійна дільниця каналізаційного господарства" (ЄДРПОУ 22220950) триватиме 2 місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення зазначеної юридичної особи.

13:40 30.08.2024