ДОКУМЕНТИ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Стратегія розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Програма економічного і соціального розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на 2024 рік

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Новгородківська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Новгородківської  громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.  Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  1.  Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2024– 2026 роки).
  1.  Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  1.  Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  1.  Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  2. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Новгородківської  громади (Додаток 2).
  1. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 жовтня 2023 року, до 18.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekonom_novg@ukr.net  з поміткою «Проекти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до завідувача сектору економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новгородківської селищної ради Валентини Орлової  за тел. 0664556640.

Запрошуємо активних мешканців громади
прийняти участь у формуванні стратегії розвитку
Новгородківської селищної територіальної громади

На даний час робоча група з підготовки Стратегії розвитку Новгородківської селищної  територіальної громади проводить збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Крім того, небайдужі громадяни можуть подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку Новгородківської громади.

З пропозиціями щодо Стратегії розвитку Новгородківської територіальної громади звертатись у Новгородківську селищну раду, до сектору економічного розвитку, торгівлі та інвестицій   за тел. 0664556640, 0680794515, 0984153358 або на електронну пошту  -  ekonom_novg@ukr.net

Рішення сесії №2400 від 27.04.2023 "Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на період до 2027 року"

Розпорядження № 28-аг від 03.05.2023 "Про робочу групу з підготовки проекту стратегії розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на період до 2027 року"

Додатки до розпорядження