Охорона здоров'я

АЛГОРИТМ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА МОНІТОРИНГУ ХРОНІЧНОГО ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ С І В

Що потрібно знати про сказ і як уберегтися від захворювання

БУКЛЕТ ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ТИЖНЯ ІМУНІЗАЦІЇ

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗАХВОРЮВАННЮ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ТА ПОДОЛАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ НАСЛІДКІВ

ПАМ'ЯТКА З ПРОФІЛАКТИКИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

ПРО ТУБЕРКУЛЬОЗ

Разом зупинимо ТУБЕРКУЛЬОЗ

Пам'ятка "Вітряна віспа"

День боротьби з цукровим діабетом

Профілактика цукрового діабету

ОГЛЯД ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ КОНТРОЛЮ НАД ТЮТЮНОМ В УКРАЇНІ

Електронні сигарети, системи для нагрівання тютюну та кальяни: що варто знати?

Тютюн: зброя масового ураження

САМООЦІНКА НАСЕЛЕННЯМ СТАНУ ЗДОРОВ’Я ТА РІВНЯ ДОСТУПНОСТІ ОКРЕМИХ ВИДІВ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У 2020 РОЦІ

Відмова від куріння

Гепатит В

Гепатит В — це хвороба печінки, яку викликає вірус гепатиту В (ВГВ). Невеликий відсоток інфікованих не можуть позбутися від цього вірусу і стають хронічно хворими. Ці особи піддаються більш високому ризику смерті від цирозу і раку печінки.

11:51 25.07.2024

Гепатит В: групи ризику

11:48 25.07.2024

Коклюш, також відомий як кашлюк – це інфекційне захворювання, яке викликається бактерією Bordetella pertussis

Ця хвороба найбільш відома своїм характерним кашлем, який може тривати кілька тижнів або навіть місяців. Особливо небезпечний коклюш для маленьких дітей, у яких він може викликати серйозні ускладнення та навіть бути смертельним.

11:05 22.04.2024

Пам'ятка для населення про кашлюк

Кашлюк – це гостре запальне захворювання дихальних шляхів. Патологія характеризується сильним нападоподібним спазматичним кашлем. Захворювання широко поширене у дітей грудного та дошкільного віку, але може виникати й у дорослих. Кашлюк особливо небезпечний для дітей, які не досягли віку двох років.

11:03 22.04.2024

Чим небезпечний кашлюк?

Кашлюк — це бактеріальне інфекційне захворювання, яке перебігає як затяжний бронхіт з тяжкими нападами кашлю. Захворювання є вкрай заразним, кашлюк легко поширюється від людини до людини повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. На нього хворіють здебільшого діти та підлітки, але захворіти можуть також і дорослі.

10:54 22.04.2024

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

14:34 29.11.2023

Жінки та війна: ризики інфікування ВІЛ в Україні

Повномасштабна війна росії проти України може стати драйвером збільшення ризиків інфікування ВІЛ серед загального населення. Жінки, а особливо молоді дівчата є найбільш уразливими в надзвичайних ситуаціях, таких як війна. Відповідно до результатів моделювання розвитку епідемії ВІЛ в Україні, до початку повномасштабного вторгнення росії на територію України жінки, які не входять до ключових груп, складали 22,2% у структурі нових випадків ВІЛ (серед дорослих віком старше 15 років), і на цю групу припадало 35,8% від усієї кількості людей, які живуть з ВІЛ. Можна припустити, що ризики інфікування ВІЛ серед жінок в умовах війни збільшуються, що потребує активізації роботи ВІЛ-сервісних програм із залучення цієї групи населення до профілактичних послуг та послуг тестування.

14:24 29.11.2023