Кам'янецька селищна територіальна громада

Тарифи

Про затвердження тарифів на комунальні послуги з поводження з твердими побутовими відходами, які надаються КП "Новгородківське ГП "Комунальник"

16:48 23.09.2021

Про затвердження калькуляції на транспортні послуги, які надаються комунальним підприємством КП "Новгородківське ГП "Комунальник"

16:41 23.09.2021

Про внесення змін до рішення виконкому від 25.03.2021 року №12 "Про встановлення тарифів на надані послуги комунальним підприємствам лінійною дільницею каналізаційного господарства"

16:18 24.06.2021