СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Робота для лікаря до 30 000 грн – це реально: які вакансії для лікарів на Кіровоградщині

Нагадаємо, що 27 липня – День медичного працівника. Це свято покликане підкреслити важливість їхньої роботи та внесок у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави. Медичні працівники отримують визнання за свою відданість справі у наданні медичної допомоги, збереження здоров’я та  порятунок людських життів. Цей день святкуватимуть не лише лікарі, парамедики, фельдшери, медичні сестри та брати, але й медичні інженери, біологи, хіміки, лаборанти та інші спеціалісти сфери охорони здоров’я.

11:50 26.07.2024

Навчання заради змін: опануй нове та знайти своє місце на ринку праці

Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у межах проєкту «Навчання заради змін» за програмою «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery» відкриває набір на навчання за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» 2-ий розряд.

09:34 24.07.2024