Новгородківський РС УДМС інформує

З ID-карткою - на реєстрацію на ЗНО

1 лютого 2022 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. А в пакеті реєстраційних документів учасник має обов'язково подати копію паспорта. Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

14:33 27.01.2022

На Кіровоградщині власниками сучасних ID-карток стало понад 158 тисяч осіб

У 2016 році законодавчо впроваджено оформлення паспорта громадянина України у формі картки, з 2018 році можливість замінити старий паспорт-книжку на ID-картку отримали усі громадяни. За цей час на Кіровоградщині власниками сучасного паспорта стали 158 122 особи. Щороку кількість громадян, які віддали перевагу паспорту-картці, зростала в середньому до 20%.

15:35 18.08.2021