Щодо проведення ознайомчих екскурсій та відвідувань музею військової частини

Дата: 28.04.2021 08:09

Сектор культури, молоді та спорту Новгородківської селищної ради інформує, що в рамках плану обласних заходів з відзначення Дня Європи в Україні у Кіровоградській області у 2021 році протягом травня поточного року заплановано організацію  та проведення ознайомчих екскурсій та відвідувань музею військової частини А2077 у м. Кропивницькому з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

У ході екскурсійних заходів мешканці та гості області матимуть змогу ознайомитись з історією створення та функціонування військової частини А2077 та героїчними вчинками військовослужбовців.

За більш детальною інформацією звертатись за номером телефону: 066 507 54 07