Дорогі юні друзі!

Дата: 01.06.2021 10:17

Фото без описуУ перший літній день, 1 червня, в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.