Стань фахівцем у сфері послуг за сприяння служби зайнятості

Дата: 06.07.2021 17:42

Отримай актуальну професію безкоштовно за підтримки служби зайнятості

У липні безробітних Кіровоградщини навчатимуть торгівельній справі

У липні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професіям: «Касир (на підприємстві, в установі, організації)» та «Контролер-касир».

Так, навчання за професією «Контролер-касир» розпочинається 12 липня на базі Одеського центру професійно технічної освіти державної служби зайнятості. Тривалість навчання – 4,5 міс.

13 липня розпочинається навчання за професією «Касир (на підприємстві, в установі, організації)» на базі Рівненського центру професійно технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 6,2 міс.

Умовами направлення на навчання є:

• повна або базова загальна середня освіта,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка,
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi