Кам'янецька селищна територіальна громада

Повідомлення системи RАSFF від 04 серпня 2021 року № 2021.4039 та від 04 серпня 2021 року № 2021. 4039-fup 2

Дата: 19.08.2021 12:04

Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує про надходження інформаційних повідомлень системи RАSFF від 04 серпня 2021 року № 2021.4039 та від 04 серпня 2021 року № 2021. 4039-fup 2 стосовно відкликання пончиків, що містять камедь рожкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену з Франції (виробник: Vandemoortele, France) до України (отримувач: ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», вул. Бутлерова, 1, м. Київ, 02090).

Попереджаємо операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: 2-01-28.