НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНСІЇ

Дата: 19.08.2021 12:11

Фото без описуНовгородківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

- спеціаліста сектору охорони здоров’я та соціального захисту населення Новгородківської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: освіта вища у сфері економіки не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

До заяви про участь у конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4x6 см, копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); копія документа, що засвідчує рівень володіння державною мовою; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

За довідками звертатися: смт Новгородка, вул. Криворізька, 11, сектор з питань кадрової роботи Новгородківської селищної ради,

тел.: 2-02-54.