Шановні жителі Новгородківшини!

Дата: 23.08.2021 08:00

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора України.

Кожний народ, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких символів є Державний прапор України – це наша найвища національна святиня. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який  сповнює серця гордістю за рідну країну.

Під жовто-блакитним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій, проливали свою кров, за нього віддавали життя. Шана і повага до нього в серці кожного з нас.

Сьогодні український прапор майорить на кожній державній установі, є візитною карткою нашої країни за рубежем на самітах, асамблеях. Його піднімають на честь переможців, приймають клятву вірності країні.

З того часу, коли вперше над Україною підняли синьо-жовтий прапор, країна зазнала низки змін — політичних, економічних, суспільних. Проте народне єднання, народна любов до Батьківщини, символом якої є національний прапор, не змінилася.

Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це вічно жива пам’ять про героїчне минуле. Це гордість, слава і велич нації. Це віра в світле майбутнє, у багаті жовтогарячі лани та глибоке й чисте синє небо.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

У цей святковий день зичу усім нам мудрості, патріотизму і взаємоповаги та шани.

Селищний голова                                Олександр Сириця