Урочистий захід в селі Спасове

Дата: 08.12.2021 15:13

Фото без описуСьогодні в селі Спасове відзначають 78-му річницю визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди біля пам’ятника Воїну-визволителю відбувся урочистий захід. На площі зібралися представники місцевої влади, трудових колективів, щоб вшанувати пам’ять загиблих і віддати честь тим, хто вижив. Згадували трудові й фронтові подвиги, відвага, доблесть і честь яких стала прикладом для майбутніх поколінь!
Фото без опису
Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни, - відзначив селищний голова Олександр Сириця, - але живою і невмирущою є пам’ять про тих бійців, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини. Дякуємо їм за те, що подарували мир та навчили цінувати свободу! Зі святом!