Урочистий захід в селі Спасове
Дата: 08.12.2021 15:13
Кількість переглядів: 324
Сьогодні в селі Спасове відзначають 78-му річницю визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди біля пам’ятника Воїну-визволителю відбувся урочистий захід. На площі зібралися представники місцевої влади, трудових колективів, щоб вшанувати пам’ять загиблих і віддати честь тим, хто вижив. Згадували трудові й фронтові подвиги, відвага, доблесть і честь яких стала прикладом для майбутніх поколінь!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/79b5dfd71f81d95fafb628ab87497af9.jpg)
Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни, - відзначив селищний голова Олександр Сириця, - але живою і невмирущою є пам’ять про тих бійців, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини. Дякуємо їм за те, що подарували мир та навчили цінувати свободу! Зі святом!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/e785bc7516ce06887cdef318c35b840f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/8d8067bf287d3c907a71275dcdc125ce.jpg)
« повернутися