Привітання вихованців дитячого будинку сімейного типу
Дата: 17.12.2021 17:55
Кількість переглядів: 260
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/6fa94a0ab0e25063ff968a2e1fe69367.jpg)
Він подякували батькам-вихователям за їх щоденну турботу про дітей, привітав родину з прийдешнім святом, побажав міцного здоров’я, достатку та здійснення найзаповітніших мрій.
Приємно відзначити, що у домівці - святкова атмосфера. Вихованці оточені увагою та родинним теплом. Творіть чудеса, і вони обов’язково трапляться з вами!