Нова робота у новому році: стартує онлайн-курс профорієнтації для ветеранів та ветеранок

Дата: 04.01.2022 16:28

Якщо ви шукаєте роботу мрії, якщо не знаєте, як трансформувати військовий досвід у професійний, – подавайтеся на онлайн-курс«М’які навички для жорсткої реальності»! Його мета–профорієнтація та перші кроки працевлаштування.

Слухачів навчатимуть розуміти себе як спеціаліста, шукати нову роботу та нові можливості у професійній сфері.

Результатом програми стане написання резюме й побудова кар’єрного плану. Крім того,слухачі отримають знання з практичної психології, фаховий зворотний зв’язок, корисні знайомства та поштовх до розвитку.

Стартує навчання 10 січня і триватиме 1 місяць.До курсу входятьпрофесійні лекції та щотижневі практичні вебінари з експертами.

Для безкоштовної участі потрібно заповнити анкету та пройти відбір.

Матеріали про курс та посилання на анкету: https://verbaclub.com/veteran-reintegration

Можливо, це саме те, що потрібно вам у новому році! Бажаємо успіху!

Довідково. Цей онлайн-курс розроблено для ветеранів та ветеранок у межах програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX in Ukraine та ГО Центр зайнятості Вільних людей. Партнером є Державний центр зайнятості.