Новгородківська селищна територіальна громада
Кропивницького району Кіровоградської області

Управління Державної казначейської служби України у Новгородківському районі Кіровоградської області інформує про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки

Дата: 05.01.2022 16:21
Кількість переглядів: 673

Фото без описуНаказом Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) від 16.12.2021 № 371 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки (далі – План).

Відповідно до п. 4.3. Плану та рішення комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України від 04.01.2022, у період з 04.01.2022 по 14.01.2022 (включно) проводиться анонімне опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства за встановленою формою («АНКЕТА») шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки: PostnykovM@treasury.gov.uaanticorrupt@treasury.gov.ua, або поштовим відправленням на адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України.

 

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо клієнтам Казначейства, представникам громадськості та експертам, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органів Казначейства, іншим особам долучитись до процесу підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки шляхом прийняття участі в анкетуванні або направлення на нашу адресу (в тому числі анонімно) пропозицій, рекомендацій, зауважень з питань визначення корупційних ризиків у роботі органу.

Додаткова інформація про анонімне опитування та анкета розміщені на вебпорталі Державної казначейської служби України за посиланням: https://www.treasury.gov.ua/ua/news/pro-provedennya-anketuvannya-v-ramkah-pidgotovki-antikorupcijnoyi-programi-derzhavnoyi-kaznachejskoyi-sluzhbi-ukrayini-na-2022-2024-roki.

Просимо Вас прийняти участь у вказаному заході.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь