Результати проєкту прогнозування регіонального ринку праці: стан та тенденції

Дата: 06.01.2022 12:39

У минулому році обласним центром зайнятості за участі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в області та інших установ реалізовано пілотний проєкт з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. Проєктреалізовано державною службою зайнятості в 10 областях країни в рамках програми Європейського Союзу “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

За результатами проєктупідготовлено комплексний звіт щодо стану та тенденцій розвитку регіонального ринку праці, його професійної структури, поточної та перспективної потреби області в працівниках у професійному/кваліфікаційному розрізі “Ринок праці Кіровоградської області. 2021”.

Ознайомитись з комплексним звітом по Кіровоградській області можливо в мережі Інтернет у “хмарному” середовищі.

Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1eTOg4RzQGwor6pCr4ha2ifVuxX905Dfd