Робоча зустріч

Дата: 11.01.2022 16:52

Фото без описуСьогодні відбулася робоча зустріч з групою менеджерів науково-виробничого підприємства (НВП) «Радій».

Фото без описуГоловним питанням було - якісне освітлення вулиць Новгородківської громади, включаючи відрізок автошляху Кропивницький- Кривий Ріг, який проходить через Новгородку. Фахівці вивчили потребу території та пообіцяли сформулювати вигідну пропозицію та якісну продукцію з гарантією на безперебійну роботу.

Фото без опису

Також продемонстрували роботу найбільш цікавих для нашої території експонатів. Усі світильники мають сертифікат УкрСЕПРО та пройшли повний цикл сертифікаційних випробувань на відповідність європейським вимогам з електробезпеки, електромагнітної сумісності та фотобіологічної безпеки. На підставі позитивних результатів отримали сертифікати відповідності, що дають НВП «Радій» право маркувати світлотехнічні прилади знаком «CE».

Фото без опису