Увага! Важлива інформація!

Дата: 01.02.2022 16:10

Фото без описуВідповідно листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 28 січня 2022 року № 11.1.3-20/1532 щодо інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 20 січня 2022 року  № 2021.5316 у темному шоколаді із апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale dAchat) України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»), виявлено не задекларований молочний інгредієнт.

Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області попереджає операторів ринку, які  здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з  обігу та у строк не більше двох робочих днів інформувати про виявлену невідповідність Новгородківський відділ Головно управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській  області (тел.05241, 2-01-28), що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".