Новгородківська селищна територіальна громада
Кропивницького району Кіровоградської області

Про затребуваність роботодавцями особистісно-мотиваційних навичок у працівників

Дата: 04.02.2022 08:43
Кількість переглядів: 76

Під час опитування роботодавців, яке було проведене влітку минулого рокув ході реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, вивчалось питаннязатребуваних роботодавцями навичок у працівників.

Із числа опитаних роботодавців (916 підприємств та фізичних осіб-підприємців) 51% повідомили, що для них є затребуваними особистісно-мотиваційні навички працівників (за загальними  результатами проєкту (10 областей) повідомили про затребуваність таких навичок 50% роботодавців). Для 36% ці навички не є затребуваними (або, скоріше, не затребувані), а для 13% – частково затребуваними.

З числа цих навичок 60% роботодавців указують на важливість такої навички, як відповідальність. 43% роботодавців вважають важливим у працівників орієнтацію на результат, 38% вважають важливим вміння працювати в команді, 23% акцентують увагу на клієнтоорієнтованості, 19% – підкреслюють важливість вміти долати стреси, кожний десятий роботодавець зазначає серед важливих навичок цілеспрямованість.

Примітка. Пройти тести “Здатність до командної роботи”, “Стресостійкість та адаптивність” можливо на вебсторінці Державного центру зайнятості.

Більш детально за посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/command-test-info/7766814d-64af-4212-99e4-ff139a828a8f/

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь