Клієнти пробації Новгородківської громади отримують безоплатну правову допомогу під час роботи дистанційного пункту

Дата: 10.02.2022 13:44

Фото без описуКлієнти пробації, що перебувають на обліку в Кропивницькому районному секторі № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, зустрічаються з представниками Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги під час роботи дистанційного пункту з надання даних послуг.

Фото без опису

Під час чергової зустрічі директор бюро Андрій Крижановський розповів присутнім про діяльність Бюро, пояснив деякі земельні питання, а також провів консультування клієнта-учасника Афганської війни, у якого є потреба у встановленні пільгового трудового стажу та оформленні пенсії. Андрій Крижановський пояснив можливі шляхи вирішення проблеми клієнта, у які організації необхідно звернутися та які документи зібрати.

Правопросвітницька діяльність бюро, яка регулярно проводиться для клієнтів пробації, полягає в наданні актуальної правової допомоги та якісних консультацій вразливим верствам населення, зокрема й для осіб, що стали на злочинний шлях.

Світлана Харитонова

Кропивницький районний сектор № 5