Внесіть у своє резюме «колючові» переваги – і вас чекає омріяна робота

Дата: 18.02.2022 13:52

Необхідність і важливість сучасного резюме розуміє кожен, хто шукає роботу навіть упродовж короткого часу.

Резюме – це своєрідна «вітрина» шукача, на якій він гарно й коректно викладає найбільш вигідні дані про себе, свій досвід, свої професійні та особистісні якості.

Щоб скласти таке резюме, необхідно окреслити власні ключові переваги. Це можна зробити, відповівши на такі запитання:

Чому саме я маю отримати цю роботу?

Що я роблю краще за інших?

Чим я відрізняюся від своїх колег?

Що я зробив значного у своїй кар’єрі?

Які мої досягнення?

Про свої переваги потрібно писати не стандартними, шаблонними фразами (комунікабельність, креативність, старанність та інше), а наводити такі аргументи, щоб потенційному роботодавцю відразу захотілося взяти вас на роботу. Саме вони допоможуть вам зробити своє резюме більш індивідуальним, а не звичайним і стандартним, як більшість резюме шукачів роботи.

Намагайтеся виділитися серед інших кандидатів.

Відомо, що грамотно і привабливо складене резюме є найпотужнішим засобом самореклами на ринку праці. Від того, наскільки в ньому професійно представлена інформація, як розставлені акценти, залежить, чи отримаєте ви запрошення на співбесіду, чи ні.

Резюме – це дзеркало вашої історії успіху. Успіхів вам у складанні резюме.