ВАЖЛИВО! Спрощено засвідчення форс-мажорних обставин на час війни

Дата: 10.03.2022 13:55

Торгово-промислова палата ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) на період ВС Торгово-промислова палата України у своєму повідомленні у Фейсбуці зазначила, що враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, ухвалено рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). З метою позбавлення обов’язкового звернення до ТПП України та уповноважених нею регіональних ТПП і підготовки пакету документів у період дії введеного воєнного стану, на сайті ТПП України розміщено 28.02.2022 року загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) (за змістом зразка вказаним нижче). Це надасть можливість за необхідністю роздруковувати відповідне підтвердження всім, кого це стосується.