Чи передбачені особливості отримання соціальних послуг у період дії воєнного стану?

Дата: 05.04.2022 15:07

Особливості реєстрації безробітних у період дії воєнного стану визначені постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”.

Зокрема, пунктом 3 вказаної постанови встановлено, що надання соціальних послуг, підтвердження наміру перебування у статусі зареєстрованого безробітного може здійснюватися під час безпосереднього звернення зареєстрованого безробітного до центру зайнятості або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.