Шановні панове!

Дата: 11.04.2022 16:15

Фото без описуКіровоградська регіональна торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та повідомляє наступне.

Кіровоградською РТПГІ, у телефонному режимі було проведено низку перемовин із представниками аграрних та переробних підприємств області. Під час спілкування виявилось, що окремі господарства мають низку загальних проблем, викликаних зупинкою підприємств в Україні. Серед основних проблем - нестача обладнання чи комплектуючих та відсутність сировини для виготовлення продукції.

В умовах воєнного стану, вважаємо неприпустимим зупинку виробництва через не вирішення подібних питань.

Повідомляємо, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата готова надати вітчизняному виробнику інформаційну та організаційну підтримку у пошуку закордонних партнерів, у тому числі ринків збуту. Маємо прямі зв’язки із представниками ТПП України у більше ніж 150 країнах світу, маємо оперативний зв'язок із Варшавською торгово-промисловою палатою, виходи на китайських виробників.

У разі наявності проблем, що стають на перешкоді виробничім процесам, пропонуємо звертатись до Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, контактна особа: віце-президент КРТПП Людмила Солонар, тел. 050 488-44-43, e-mail: wes@chamber.kr.ua