У квітні розпочалася заборона на вилов риби через нерест

Дата: 12.04.2022 16:25

Фото без описуЗ 11 квітня на Кіровоградщині розпочинається нерестова заборона на вилов риби.

Як повідомляє управління Держрибагенства у Кіровоградській області, цьогорічна нерестова кампанія відрізнятиметься від звичних.

Терміни заборони на внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах Кіровоградської області, на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах в межах області:

Для любительського та спортивного рибальства:

• на водосховищах – з 11 квітня по 20 червня 2022 року;

• на річках і в корінних водах – з 11 квітня по 30 травня 2022 року;

• у придаткових водах – з 11 квітня по 10 липня 2022 року.

Для промислового рибальства:

• на водосховищах – з 16 квітня по 24 червня 2022 року;

• на річках і в корінних водах – з 16 квітня по 04 червня 2022 року;

• у придаткових водах – з 16 квітня по 14 липня 2022 року.

Під час весняно-літнього нерестового періоду заборонено проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових та сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах Кіровоградської області.

На період нересту в місцях, які оголошені нерестовищами, забороняється пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Дозволено любительський і спортивний лов риби в період весняно-літньої заборони однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.

Нагадуємо, до 30 червня діє заборона на вилов раків!

Кіровоградський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушень, просимо повідомляти на «гарячу» лінію: 066 043 30 33!, або правоохоронні органи за телефоном 102.