Проведено медичний огляд

Дата: 19.04.2022 13:03

Фото без описуВчора в приміщенні гуртожитку "Комфорт" представники міжнародної благодійної організації «Сумка Самарянина» провели медичний огляд людей, які потребували долікарської та лікарської допомоги.

Отримані консультації допомогли людям розібратися з власним здоров'ям також всім хто потребував додаткового лікування було видано ліки за призначенням терапевта. Фаховий психолог надав допомогу та мав нагоду поспілкуватися в приватному середовищі з усіма бажаючими. Гості залишилися задоволені спілкуванням, теплим прийомом людей та адміністрації гуртожитку. За наявною потребою представники організації "Samaritan’s Purse" приїдуть з медичною та психологічною допомогою.