На Кіровоградщині є потреба в трактористах

Дата: 25.04.2022 13:36

На сьогодні сільгосппідприємства області потребують 41 працівника за професіями «Тракторист» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».

Заробітна плата, яку пропонують роботодавці фахівцям, складає від 6 510 до 18 000 гривень.

Усі, кого зацікавили зазначені пропозиції роботи, можуть звертатися до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Знам’янської та Світловодської міськрайонних філій обласного центру зайнятості та Бобринецької, Вільшанської, Гайворонської, Долинської, Компаніївської, Маловисківської, Новгородківської, Новоархангельської, Новомиргородської, Олександрівської та Петрівської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Довідково. Станом на 22 квітня в базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 611 вільних посад.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості