День пам'яті та перемоги над фашизмом у Другій світовій війні вшанували клієнти пробації

Дата: 06.05.2022 13:56

Фото без описуВосьмий рік поспіль Україна на державному рівні послідовно впроваджує європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну, відзначаючи 8 травня разом з усією Європою День пам’яті й перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Напередодні цього пам'ятного дня клієнти пробації Новгородківщини відвідали Новгородківську публічну бібліотеку та вшанували всіх борців із нацизмом та всіх жертв цього найкривавішого конфлікту в історії людства. Бібліограф Уляна розповіла про значення цієї дати для українського народу та ознайомила присутніх з книжковою виставкою про Другу світову війну «Хай пам'ять про війну нас всіх єднає».

Цього року Україна відзначає цей пам'ятний день в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка зазіхає на незалежність і територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки та загрожує миру у всій Європі.

Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою внаслідок приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів - нацизму і комунізму.

Інспектор Кропивницького РС № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області