1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей
Дата: 01.06.2022 18:22
Кількість переглядів: 246
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/6698f8349a9ef6496f4317015a02ffd0.jpg)
Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже саме вони відбудовуватимуть країну після нашої перемоги. Селищний голова Олександр Сириця привітав діточок з тимчасово переміщених територій та місцевих, які завітали на святковий майдан біля гуртожитку "Комфорт". До поздоровлень приєднався і Народний депутат Олесь Довгий з солодощами, які з радістю передала поміщник депутата Ніна Грязнова. Святкова програма передбачала конкурси, квести, спортивні змагання, пісні, малюнки та гарний настрій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/5b88ff7f42de0136a96a41d68620a7bf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/8d04cf482d7360291b0d2fb94ed7478a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/b413fa3b252393092e571067bbf039e4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/450e014c65b3814b6373f6ba7269df01.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/21a67f5a12335151cfa08b1b700453ae.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/6b908721f3ac79ae40589ecb1e0b80eb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/2fc6215232c22ce94188c23f9b25665b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/4b04107f16ad2ea898599af335577795.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04367111/2b06477107879a7f485d8639d36b1f1e.jpg)