Що необхідно знати про застосування РРО на період дії воєнного стану

Дата: 13.06.2022 15:48

Фото без описуГоловне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, штрафні санкції за відсутність реєстраторів розрахункових операцій у суб’єктів господарювання, які зобов’язані їх використовувати, не застосовуються. Виняток реалізація підакцизних товарів, під час продажу яких РРО має використовуватися обов’язково.
Проте, нагадуємо, що РРО та ПРРО мають чимало переваг при їх використанні. Зокрема, використання РРО забезпечує можливість: підключення до вагів; формування звітності за будь-який період; сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних; фіксувати дату, час та деталі розрахункової операції; фіксувати форму оплати; вести підрахунок будь-яких податків і знижок. Крім того, споживач отримує захист своїх прав у разі придбання товару неналежної якості.
Головне управління ДПС у Кіровоградській області