2728 переселенців отримали послуги від служби зайнятості на Кіровоградщині

Дата: 05.07.2022 13:07

З моменту введення військ агресора на територію України щотижня в середньому до служби зайнятості надходилобільше 150 звернень від внутрішньо переміщених громадян щодо наданні послуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

Так, фахівці обласної служби зайнятості допомогли 200 переселенцям подати заяви для припинення в односторонньому порядку трудових відносин з роботодавцями.

Водночас працевлаштовано – 314 внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, що для пошуку роботи є декілька шляхів:

• безпосереднє звернення до найближчого центру зайнятості або філії за місцем вашого перебування;
  • через регіональний вебресурс державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» за посиланням
  • черезчат-бот державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot, де щоденно оновлюється інформація про вакансії за регіоном або галуззю.

Усі ті, хто бажає та може працювати,у тому числі й ті, хто залишив свої домівки в пошуках безпечного місця,– працюйте!Запам'ятайте робота - наша зброя!

Не шукайте зараз високих зарплат. Будьте готовими до будь-якої роботи та виконуйте її якісно!Робіть усе можливе, аби утримати свою родину та допомогти тим, хто цього потребує.Разом ми сильні!