До уваги жителів громади!

Дата: 06.07.2022 14:59

Фото без описуНа виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації № 467-р від 01 липня 2022 року про внесення змін до розпорядження № 216-р від 07 квітня 2022 року Новгородківська селищна рада повідомляє, що з 02 липня 2022 року заборонено вилов водних біоресурсів у водних об'єктах на території Новгородківської селищної ради Кіровоградської області на період воєнного стану, крім проведення промислового вилову водних біоресурсів суб'єктами господарювання Новгородківської селищної ради та любительського рибальства в межах населених пунктів та у місцях визначених органами рибоохорони з урахуванням вимог природоохоронного законодавства.

Також повідомляємо щодо заборони навігації на водних об'єктах на території Новгородківської селищної ради Кіровоградської області маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, спортивних суден, швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді.