Допомога клієнту пробації в отриманні паспорта громадянина України

Дата: 18.07.2022 13:11

Фото без описуВідповідно до чинного законодавства кожен громадянин України зобов’язаний мати паспорт громадянина України. На практиці працівники пробації часто зустрічаються з проблемою відсутності паспорта громадянина України у клієнтів пробації.

Персоналом пробації спільно з фахівцями районного сектору Державної Міграційної Служби проведено ряд заходів, які посприяли отриманню паспорта громадянина України клієнту пробації Г., який перебуває на обліку у районному секторі пробації.

В результаті проведеної роботи 18 липня 2022 року засуджений вперше отримав паспорт громадянина України у формі карти ID, який в подальшому знадобиться йому для офіційного працевлаштування, оформлення соціальних виплат, здійснення банківських операцій та інших важливих дій необхідних у соціумі.

Отримання паспорту громадянина України – це один із кроків до повноцінного життя в громаді.

Начальник Кропивницького РС № 5 філії ДУ

«Центр пробації» в Кіровоградській області