Без досвіду роботи та з позмінним графіком: на Кіровоградщиніє потреба в охоронниках

Дата: 22.07.2022 13:23

Умієте брати на себе відповідальність та маєте добру фізичну підготовку? Пропонуємо вам зайняти посаду охоронця.

Здійснювати охорону підприємств, полів та майна фермерських господарств з правом носіння зброї, бути готовим діяти у нестандартних ситуаціях та оперативно реагувати на сигнали тривоги – ці та інші завдання ставлять роботодавці перед майбутніми працівниками.

Зацікавила вакансія? Звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до фахівцівСвітловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласногоцентру зайнятості, Новгородківської, Бобринецької та Добровеличківської районних філій Кіровоградськогообласного центру зайнятості.

З іншими наявними вакансіями в регіоні та за його межами можна ознайомитися: