Хочете змінити якість свого життя? Жінок-ВПО запрошують на марафон

Дата: 05.01.2023 10:43

Ви маєте унікальну нагоду долучитися до першого в Україні проєкту, який через натхнення, знання та консультування дасть зможу жінкам-ВПО покращити якість свого життя за короткий період часу, а саме - за 21 день.

Це проєкт про підтримку, про турботу, про мотивацію до змін і про корисні знання для тих жінок, хто опинився віч-на-віч на новому місці з новими проблемами.

Освітня та консультаційна підтримка жінок-ВПО, які опинилися в складних життєвих обставинах унаслідок війни в Україні:

Перший курс стартує з 15 березня і закінчується 5 квітня.

Другий курс стартує з 10 травня і закінчується 31 травня.

У рамках проекту учасниці отримають:

• Мотиваційні та освітні відео-лекції на всі актуальні для жінок-ВПО теми;
  • Персональні консультації від провідних юристів, фінансистів, психологів, коучів та інших експертів;
  • Віртуальний «круглий-стіл» за участю експертів, волонтерів, нішевих спеціалістів тощо для того, щоб отримати підтримку, відповіді на свої запитання, знайти можливості для покращення свого психологічного, фізичного та фінансового станів;

Доступ до закритої групи для нетворкінгу та спілкування з однодумцями задля створення майбутніх кооперацій.

Анкета за посиланням https://bit.ly/3G3HLnd.