Знову чорною звісткою нагадує про себе війна: 2 січня 2023 року загинув наш земляк, Головченко Юрій Петрович

Дата: 06.03.2023 14:36

Фото без описуУродженець села Ольгівки, Юрій Головченко навчався в Козирівській школі, закінчив Новгородківське ПТУ № 36, одружившись, переїхав та проживав у м. Кропивницькому, звідки і був призваний по мобілізації 25 лютого 2022 року на захист країни. Але ворожа куля обірвала його життя.

Загинув військовий при виконанні бойового завдання в населеному пункті Соледар Донецької області, прийнявши свій останній бій.

Прощання з загиблим Головченком Юрієм Петровичем відбудеться 09 березня 2023 року о 10:00 год. на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища міста Кропивницького.

Вклонітесь кожному солдату,

який в Небеснім війську нині.

Їх подвиг будем пам’ятати.

Героям Слава!

Слава Україні!