Чорна звістка знову сколихнула Новгородківщину

Дата: 10.05.2023 19:10

Фото без опису6 травня 2023 року в районі міста Бахмута під час артилерійського обстрілу загинув житель Долинської громади, уродженець села Інгуло-Кам’янки, Карась Віталій Валерійович, 1981 року народження.

Всіх жителів Новгородківської громади о 11 год. 45 хв. просимо гідно зустріти та провести загиблого, віддавши останню шану воїну на шляху слідування траурної процесії в селищі Новгородка на вулиці Криворізьській від автостанції шляхом на село Інгуло-Кам’янку.

Поховання захисника відбудеться 11.05.2023 року на цвинтарі села Інгуло-Кам’янка об 12.00 год.